Hakkımızda

1995′ den bu yana Amasya ili Suluova ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Prefabrik yapı ve konteyner sektöründe faaliyet gösteren firmamız gelişen ve değişen dünyamızda kendini yenileyerek, ekonomik şık estetik her bütçeye uygun projeler yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firmamız Prefabrike konutlar, şantiye binaları, sosyal tesisler, hastaneler, okullar, ofis ve yaşam konteynerleri, çelik konstrüksiyon yapılar, Pvc Pencere , Pvc Kapı, Pvc Tavan Lambirisi, Pvc Pervaz, Pvc Kapı Lambirisi üretmektedir. Müşterilerimize 20 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Maximum Kaliteyi standart gören anlayışıyla AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız, son teknolojileri takip edilerek oluşturduğu makine parkında, sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır.
Sarıdaş Grup profesyonel çalışma sistemi içerisinde, proje aşamasında bilgilendirme ve yönlendirme ile yatırımcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet bütünlüğü içerisinde Sarıdaş Grup bulunduğu sektörlerde deneyimli , kaliteli , ekonomik ve güçlü bir firmadır.

Sohbeti Aç
💬 ?
Scan the code
Merhaba 👋
Yardımcı olabilir miyiz ?